• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
  • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Seo просування

SEO-просування сайтів у Дніпрі

SEO-просування – це комплекс заходів з всебічного розвитку сайту, метою якого є вихід на перші позиції в пошуковому ранжируванні та збільшення відвідуваності.

Разом з удосконаленням алгоритмів SEO-розкрутка сайтів стає все більш складною, тому потрібне постійне навчання. Важливо розуміти, що неправильне просування не тільки не приносить результату, а може стати причиною попадання інтернет-ресурсу під фільтр.

Ви можете замовити сео просування сайтів у web-студії Newsite, потрібно лише зателефонувати або заповнити форму на сайті. Наші фахівці розроблять оптимальну стратегію розкручування, завдяки якій гарантовано досягнемо намічених цілей.

Що включає комплексне SEO-просування?

Аудит сайту

За допомогою спеціальних систем статистики та панелей вебмайстра спеціалістом перевіряється інтернет-ресурс на обмеження у пошуковому ранжируванні, аналізуються всілякі зовнішні фактори, проблеми з індексацією, наявність географічної прив’язки, визначається видимість сайту тощо.

На базі цієї інформації проводиться комплексна аналітика технічного стану сайту, на основі чого розробляється оптимальна стратегія.

Аналіз тематики

Неможливо провести якісне просування інтернет-магазину або іншого сайту без аналізу послуг та товарів, оцінки проекту та конкурентів.

Оцінюючи конкурентів вивчаються комерційні чинники, які працюють у цій тематиці. Оцінюється структура та навігація.

При аналізі оцінюється профіль посилання. Визначаються основні запити просування.

Формується семантичне ядро

Відбирається список ключових слів, за якими проводитиметься SEO-просування сайту. Саме за цими ключовими словами клієнти будуть приходити до вас на сайт.

Відібрані ключові слова охоплюють попит у тематиці сайту. При відборі ключових слів враховується їх рівень конкуренції максимально швидкого просування.

Кластеризація ключових слів

Коли ключові фрази були відібрані, їх поділяють на різні посадкові сторінки – їх об’єднують у групи. Саме з кожної групи просуватиметься конкретна сторінка.

Це дозволяє уникнути дублів і досягти максимально ефективної розкрутки сайту в пошуковій системі.

Внутрішня оптимізація

Для внутрішньої оптимізації сайту проводиться оптимізація контенту, технічна оптимізація та комерційний аудит. Кожен етап має безпосередній вплив на внутрішню оптимізацію, наприклад написання мета-тегів, створення карти сайту і т.д.

Також проводиться внутрішня перелінковка на сайті, щоб користувач без проблем зміг потрапити на інший розділ і збільшується значущість конкретної сторінки для пошукового робота.

Оптимізація контенту

Підготовляється контент відповідно до відібраного семантичного ядра, оптимізуються мета-теги, встановлюється ієрархія заголовків.

Написання та оптимізація контенту здійснюється з урахуванням аналізу інформації з ТОП-10 пошукового ранжирування за запитами, які плануєте просувати на конкретній сторінці.

Зовнішня оптимізація

Проводиться робота з масою посилань конкретного сайту. Вибираються авторитетні тематичні ресурси, де розміщується інформація про сайт.

Ми прагнемо зробити все можливе, щоб користувачі самі посилалися на ваш сайт. При пошуку зовнішніх ресурсів діємо акуратно, щоб уникнути попадання у фільтр.

Поведінкові фактори

Робота над поведінковими факторами дозволяє виявити слабкі місця у проекті – визначити сторінки, з яких клієнти швидко йдуть. Аналіз дозволить зрозуміти, як удосконалити ресурс та підвищити його ефективність.

На цьому етапі вдається зменшити показники відмов, що позитивно відбивається на пошуковому просуванні та збільшує кількість продажів.

Поліпшення юзабіліті

Зручність сайту для користувача – важливий фактор, що впливає на пошукове ранжування.

Удосконалюється інтернет-ресурс, завдяки чому сайт стає більш сучасним та інтуїтивно зрозумілим. Підвищується лояльність як з боку пошукової системи, а й потенційних клієнтів.

Який результат професійного SEO просування?

Замовляючи професійне SEO просування сайту, ви гарантовано отримуєте наступні переваги:

Стрімке зростання аудиторії.

Користувачі більше довіряють класичному результату пошуку, а не рекламі – ви отримуєте максимальну кількість аудиторії, яка буде лояльною до вашого сайту.

Зростання продажів.

Правильне СЕО просування – не підвищення трафіку, але також збільшення конверсії та зручності інтернет-ресурсу.

Стабільність прибутку.

Просування забезпечує постійний трафік при завершенні роботи, тому не потрібно завжди платити, як у контекстній рекламі.

Впізнаваність бренду.

Будь-який сайт, що знаходиться в ТОП, викликає довіру – це підвищує популярність, а також створює позитивний імідж для бренду.

При цьому вартість просування сайту в довгостроковій перспективі є нижчою, ніж ведення рекламних кампаній.

Комплексне SEO-просування від студії Newsite

Наша web-студія пропонує комплексне розкручування сайту в пошукових системах з повним зануренням у тематику та гарантією результату. Використовуємо виключно «білі» способи просування, що виключає можливість попадання сайту під фільтри. Є десятки успішних кейсів, які підтвердять наш професіоналізм.

Ми постійно навчаємося, щоб впроваджувати виключно передові методики просування, і ви ставатимете краще, ніж ваші конкуренти. Індивідуальний підхід дозволить не тільки гарантовано досягти позитивного результату, але також пропонуємо ціни на SEO просування сайту, які приємно здивують.

Для постійних клієнтів – знижки. Щоб отримати консультацію або замовити послуги просування сайту, вам достатньо лише зателефонувати або залишити заявку.

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55