• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
 • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Розробка сайтів

Створення сайтів Дніпро, Павлоград

З кожним днем ​​все більше людей звертаються за допомогою до глобальної мережі. Саме тому одним із найважливіших елементів маркетингового просування підприємства будь-якого типу є наявність власного сайту.

У нас Ви маєте можливість замовити сайт під ключ будь-якого типу: Сайт-візитка, онлайн магазин, лендінг пейдж, корпоративні сайти та портали.

Завжди вигідна ціна та гідна якість! Ми працюємо на результат, цінуємо свій та Ваш час. БЕЗКОШТОВНІ консультації за телефоном.

Щоб вижити серед конкурентів і бути найкращими у своїй справі, вам потрібна якісна упаковка бізнесу в Інтернеті. Веб студія Newsite Дніпро готова виконати розробку сайту в обумовлені терміни та за вигідною для вас ціною.

Ми зробимо оптимальну кількість змістовних та структурних сторінок, які будуть продавати та легко просуватися у безкоштовному Google-пошуку.

Ми займаємося створенням сайтів різних типів:

– Розробка дизайну
– До 10 сторінок
– Висока швидкість
– Мобільна версія
– Оптимізація

– Адаптивна верстка
– Структура сайту
– SEO оптимізація
– Юзабіліті

– Продаюча сторінка
– Просунемо товар
– Просунемо послугу
– Блоки захвату

– Дизайн UI/UX
– Адаптивна версія
– Швидкість
– Найкращі модулі

Розробка сайтів: які види ми створюємо?

Конкуренція стрімко зростає, тому цінність залучення нових клієнтів зростає з кожним днем. Найефективнішим і найправильнішим рішенням буде – замовити розробку сайту.

 • Візитка – невеликий сайт, що містить основні дані про компанію, товари або послуги, розцінки та контакти.
 • Корпоративний – повністю сформований сайт з детально відпрацьованою та розкрученою інформацією про фірму та продукцію.
 • Landing Page – сайт односторінок для продажу певної послуги або товару з посиленою складовою.

Замовляйте у наших фахівців створення сайтів, ціна, до речі, залежить від технічного завдання та складності, заздалегідь обумовивши всі нюанси індивідуально.

Наші роботи

Створення сайту поетапно

Наша команда висококваліфікованих професіоналів змінила стандартний підхід до розробки сайтів, акцентуючи основну увагу на п’яти ключових кулях:

 1. змістовний – найбільш відповідальна та головна частина упаковки майбутнього сайту. Основна мета – передача унікальності та цінності товару через посилений оффер, що продають тексти та правильно складені заголовки;
 2. візуальний – якість підібраних фото та дизайну, його зовнішній вигляд та ексклюзивність, використовувані шрифти, розташування та верстка елементів, повинні повністю розкривати переваги товару та посилювати бажання купити;
 3. технічний – дані, вказані на сайті, повинні працювати правильно та коректно, підтримуватись усіма мобільними пристроями та сучасними браузерами, без проблем завантажуватись;
 4. конверсійний – містить іконки меседжерів, плаваючі кнопки замовлення дзвінка та заклику до дії, чати;
 5. аналітичний – відстежує «шляхи» потенційного клієнта: які блоки відвідував, які запити в пошуковій системі вводив та ін. Дає можливість зрозуміти, де саме «зливаються» покупці та де потрібно «докрутити» сайт.

Впустивши ці кілька важливих кроків, ви не зможете побудувати прогнозовану і чітку модель, що продає.

Прямо зараз ви можете замовити сайт під ключ, щоб отримати ефективний інструмент для розвитку та ведення бізнесу через Інтернет.

Цінові категорії зі створення сайтів (Зазвичай, обговорюється індивідуально, залежно від складності та тих завдань)

 • Установка останньої версії движка (або тієї, якій Вам потрібно)
 • Встановлення та налаштування готового преміум шаблону (надаєте свій готовий шаблон або вибір з каталогу та адаптація до ваших потреб)
 • Налаштування різних блоків, підтримка віджетів тощо;
 • Переклад теми потрібною мовою, якщо ще не перекладена;
 • Встановлення та налаштування плагінів
 • Складання robots txt;
 • Встановлення лічильників, додавання в Google вебмастер, встановлення інших інформерів – за бажанням;
 • Налаштування ЧПУ, чищення від різного роду сміття, підвищення безпеки від злому;

У результаті Ви отримуєте повністю налаштований сайт, залишиться лише додавати контент. Можлива СЕО оптимізація, обговорюється особисто. та інші побажання клієнта описані у тих завданнях;

Якщо Вас зацікавили наші послуги, сподобалися наші роботи або Вам потрібен сучасний та якісний сайт, зв’яжіться з нами.

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55