• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
  • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Реклама

Реклама в інтернеті

Реклама в інтернеті – це реальна можливість почати отримувати прибуток не колись у майбутньому (як у випадку із SEO-просуванням), а в день запуску реклами.

Правильна реклама в інтернеті є обов’язковою умовою для бізнесу незалежно від ніші, т.к. Щороку зростання користувачів у мережі зростає в середньому на 8%.

За допомогою реклами є можливість не лише почати отримати прибуток у короткий термін, а й охопити максимально широку аудиторію. А при грамотному налаштуванні, товар/послуга буде запропонована виключно цільовою аудиторією, а це означає, що висока конверсія буде гарантована.

Наша веб-студія в Дніпрі пропонує послуги з реклами в інтернеті. Використовуємо виключно сучасні інструменти та ретельно аналізуємо ринок, завдяки чому вдається досягати позитивних результатів навіть із мінімальним бюджетом на рекламу. Вам достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Можливості та види реклами в інтернеті

Можливості реклами в Інтернеті практично безмежні. Є десятки інструментів, за допомогою яких можна досягати ефективної реклами та швидкого продажу, а також можна поєднувати кілька каналів для досягнення цілей.

Кожен канал посилює та підтримує попередній. Web-студія Newsite пропонує своїм клієнтам два види реклами, які зможуть здивувати своєю ефективністю:

Контекстна реклама.

Має на увазі рекламу в пошуковій системі. При правильному налаштуванні оголошення про товар/послугу будуть знаходитися вище за пошукову видачу, тому обов’язково будуть помічені потенційним клієнтом.

Важливою перевагою є те, що реклама буде показана виключно зацікавленим користувачам – тим, хто ввів відповідне ключове слово. Оплата за клік. Якщо немає відвідувань, не буде видатків.

Реклама у соціальних мережах.

Реклама у Facebook та Instagram є сучасною альтернативою класичним каналам просування. Ефективності сприяє те, що аудиторія користувачів у соціальних мережах щодня зростає.

Користувачам значно зручніше купувати, не відриваючись від перегляду стрічки. Наше завдання – запропонувати користувачеві те, що цікавить його саме зараз.

Вирішивши замовити просування в соц. мережах та контекстну рекламу, ви можете охопити максимальну аудиторію та суттєво підвищити кількість продажів. За грамотного підходу вартість реклами буде невисокою.

5 переваг реклами в інтернеті

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи потрібна вашому бізнесу реклама в інтернеті, розглянемо 5 переваг, які вона забезпечує:

Широке охоплення аудиторії

Жоден класичний канал реклами може забезпечити такий масштаб охоплення аудиторії, що відрізняє її від газет, радіо чи ТВ.

Цільова аудиторія.

Високу ефективність вдається досягати з допомогою те, що реклама показується користувачам за певними критеріями – цільової аудиторії.

Швидкі результати.

Буквально через кілька годин після старту рекламної кампанії з’являється потік клієнтів, що призведе до зростання продажів і збільшення прибутку.

Підвищення прибутку.

Навіть при врахуванні вартості налаштування контекстної реклами та її ведення вона окупиться з перших замовлень. Особливо якщо середній чек високий.

Оперативна статистика

За допомогою спеціальних сервісів ви можете стежити за статистикою показів, завдяки чому легко оцінити ефективність реклами.

І це лише 5 основних переваг, які ви отримаєте, вибираючи рекламу в інтернеті від агентства Newsite.

Професійне настроювання реклами в інтернеті від web-студії Newsite

Наші фахівці не просто налаштовують рекламу в інтернеті, а допомагають бізнесу наших клієнтів залучати користувачів за допомогою різних каналів, тим самим збільшуючи їхній прибуток. У кожному випадку практикуємо індивідуальний підхід, завдяки чому вдається досягати позитивних результатів.

Ще на початковому етапі прогнозуємо приріст трафіку і називаємо орієнтовний бюджет. При цьому прагнемо, щоб вартість контекстної реклами та в соціальних мережах була максимально доступною та виправданою. Завжди готові надати консультації з питань, що цікавлять, вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. Для постійних клієнтів передбачено знижки.

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55