Веб студія Newsite

Реклама сайтів
Швидка форма зв'язку
Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

  Зворотний зв'язок

   Создание и продвижение сайтов
   Телефон

   097-744-15-57

   Реклама в інтернеті

   Реклама в інтернеті – це реальна можливість почати отримувати прибуток не колись у майбутньому (як у випадку з SEO-просуванням), а в день запуску реклами.

    

   Правильна реклама в інтернеті є обов’язковою умовою для бізнесу незалежно від ніші, т.к. щороку зростання користувачів у мережі зростає в середньому на 8%.

    

   За допомогою реклами є можливість не тільки почати отримати прибуток у короткий термін, а й охопити максимально широку аудиторію. А при грамотному настроюванні, товар/послуга будуть запропоновані виключно цільовою аудиторією, а це означає, що висока конверсія буде гарантована.

   Наша веб-студія в Дніпрі пропонує послуги з реклами в інтернеті. Використовуємо виключно сучасні інструменти та ретельно аналізуємо ринок, завдяки чому вдається досягати позитивних результатів навіть із мінімальним бюджетом на рекламу. Вам достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

   Можливості та види реклами в інтернеті

   Можливості реклами в Інтернеті практично безмежні. Є десятки інструментів, за допомогою яких можна досягати ефективної реклами та швидкого продажу, а також можна поєднувати кілька каналів для досягнення цілей.

    

   Кожен канал посилює та підтримує попередній. Web-студія Newsite пропонує своїм клієнтам два види реклами, які зможуть здивувати своєю ефективністю:

   Контекстна реклама

   Маємо на увазі рекламу в пошуковій системі. При правильному налаштуванні оголошення про товар/послугу будуть знаходитися вище за пошукову видачу, тому обов’язково будуть помічені потенційним клієнтом.

    

   Важливою перевагою є те, що реклама буде показана виключно зацікавленим користувачам – тим, хто ввів відповідне ключове слово. Оплата за клік. Якщо немає відвідувань, не буде видатків.

   Реклама у соціальних мережах

   Реклама у Facebook та Instagram є сучасною альтернативою класичним каналам просування сайтів. Ефективності сприяє те, що аудиторія користувачів у соціальних мережах щодня зростає.

    

   Користувачам інтернету значно зручніше здійснювати покупки, або дивитись інформацію не відриваючись від перегляду стрічки. Наше завдання – запропонувати користувачеві те, що цікавить його саме зараз.

   Переваги реклами в інтернеті

   Цільова аудиторія

   Високу ефективність вдається досягати за допомогою того, що реклама показується користувачам за певними критеріями – цільової аудиторії.

   Швидкі результати

   Буквально через кілька годин після старту рекламної кампанії з’являється потік клієнтів, що призведе до зростання продажів і збільшення прибутку.

   Підвищення прибутку

   Навіть при врахуванні вартості налаштування контекстної реклами та її ведення вона окупиться з перших замовлень. Особливо якщо середній чек високий.

   Оперативна статистика

   За допомогою спеціальних сервісів ви можете стежити за статистикою показів, завдяки чому легко оцінити ефективність реклами.

   Вирішивши замовити просування в соц. мережах та контекстну рекламу, ви можете охопити максимальну аудиторію та суттєво підвищити кількість продажів. За грамотного підходу вартість реклами буде невисокою.

   Професійне налаштування реклами в інтернеті від web-студії Newsite

   Наші фахівці не просто налаштовують рекламу в інтернеті, а допомагають бізнесу наших клієнтів залучати користувачів за допомогою різних каналів, тим самим збільшуючи їхній прибуток. У кожному випадку практикуємо індивідуальний підхід, завдяки чому вдається досягати позитивних результатів.

    

   Ще на початковому етапі прогнозуємо приріст трафіку і називаємо орієнтовний бюджет. При цьому прагнемо, щоб вартість контекстної реклами і в соціальних мережах була максимально доступною та виправданою.

    

   Завжди готові надати консультації з питань, що цікавлять, вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. Для постійних клієнтів передбачено знижки.

   Ми вам передзвонимо