• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
 • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Просування сайтів

Просування та розкрутка сайтів від Newsite

Просування сайту – це комплекс заходів, спрямованих на всебічне просування ресурсу в Інтернеті. Основне завдання подібних заходів – це максимальне охоплення аудиторії, щоб залучити потенційних покупців.

Це складний та відповідальний процес, від ефективності якого залежить успішність компанії.

При зверненні до дилетантів ви ризикуєте не просто не досягти бажаних результатів, але навіть потрапити під фільтр пошукових систем.

Просування сайту в ТОП-10 разом із спеціалістами Newsite – це безпечно та ефективно. Використовуються лише «білі» методи просування із застосуванням кращих методик та інструментів. Просування, орієнтоване на результат.

Способи просування сайтів у Google

Існує кілька методів просування сайтів, кожен із яких здатний привести клієнтів:

SEO просування.

Комплекс робіт, спрямовані на зовнішню та внутрішню оптимізацію ресурсу, щоб покращити позиції у пошукових системах.

Контекстна реклама.

Демонстрація користувачам оголошень, які релевантні їхнім намірам під час продажу необхідних товарів/послуг.

Таргетована реклама.

Демонстрація реклами у соціальних мережах користувачам, які відповідають конкретним вимогам: інтереси, вік, стать та інші характеристики.

Банерна реклама.

За допомогою рекламних сервісів проводиться демонстрація банерів на сайтах. Реклама у вигляді анімації, картинки чи анімованого зображення.

Відеореклама.

Рекламні відеоролики на відеохостингах або сайтах, які інтегруються в контент або показують їх перед початком відео.

SMM просування.

Просування сайту за допомогою соціальних мереж, включаючи спілкування з аудиторією. Підвищує лояльність потенційних клієнтів до компанії.

Важливо враховувати, що просування сайту в ТОП-10 Google – це комплексне завдання, тому максимального результату зможете досягти виключно при комбінації різних способів.

Етапи просування сайту

Розкрутка сайтів – це багатокроковий та складний процес, у якому потрібно розуміти фактори ранжування та враховувати специфіку бізнесу. Складається просування з кількох етапів:

 1. Подача заявки. Вам необхідно зателефонувати або залишити заявку на сайті, після чого з вами зв’яжеться персональний менеджер.
 2. Вибір стратегії просування. Вибирається оптимальна стратегія просування, враховуючи специфіку бізнесу та мету клієнта.
 3. Укладання договору. При необхідності укладається договір, в якому прописуються всі умови: ціна на просування сайту, терміни, основні завдання тощо.
 4. Виконання робіт. Проводиться комплекс робіт з розкручування сайту із застосування виключно сучасних методик та інструментів.
 5. Моніторинг результатів та звітність. Щомісяця надається звітність щодо проведених робіт та результатів, яких вдалося досягти.

На всіх етапах співробітництва ви можете розраховувати на консультацію досвідчених фахівців. Під час просування удосконалимо стратегію для досягнення необхідних результатів.

Переваги ефективного просування сайту

Якщо правильно використовувати всі маркетингові інструменти під час просування, ви можете розраховувати на такі переваги:

Підвищення позиції сайту.

На це впливає не лише SEO-просування, а й інші інструменти просування. Завдяки підвищенню позицій, вдається отримати більше клієнтів без додаткових фінансових вкладень.

Збільшення обсягу цільового трафіку.

SEO просування, контекстна реклама та інші інструменти забезпечують збільшення цільового трафіку. На сайт приходитимуть клієнти, які хочуть купити товар чи замовити послугу.

Зниження собівартості клієнта.

При правильному розкручуванні сайту значно знижується вартість залучення клієнтів, що робить діяльність ще вигіднішою.

Формується лояльне ставлення користувачів.

Просування сайту в пошукових системах та соціальних мережах підвищує впізнаваність бренду, покращує їхню репутацію та формує довірче ставлення.

Збільшується кількість продажів.

Сайт буде завжди знаходитися на увазі у потенційних клієнтів, тому висока ймовірність замовлення та повернень від користувачів, які заходили на сайт раніше.

І це лише деякі переваги, на які можете розраховувати, вибираючи комплексне просування сайтів разом із спеціалістами Newsite.

Комплексне просування сайтів від агенції Newsite

Агентство Newsite пропонує комплексне просування сайтів у пошукових системах та соціальних мережах. Завдяки досвіду, застосуванню високоефективних методик та інструментів вдається залучати цільових клієнтів на сайт.

Ми працюємо над тим, щоб досягти мети клієнта з мінімальними вкладеннями та в стислий термін.

Гарантуємо своїм клієнтам наступні переваги при зверненні до нас:

 • Економія грошей. Вибираємо метод просування, який найефективніше зможе вирішити маркетингові завдання.
 • Постійний контроль. Протягом усього часу роботи з клієнтом контролюємо ефективність просування, коригуючи її задля досягнення результатів.
 • Повна прозорість. Узгоджуємо з клієнтом всі витрати на просування, а також надаємо звітність про виконані роботи та досягнуті результати.
 • Повний цикл. У нас ви можете замовити комплексне просування, включаючи SEO просування, контекстну рекламу, SMM і т.д.
 • Індивідуальний підхід. Ніколи не використовуємо шаблонні рішення, у кожному окремому випадку розробляємо унікальну стратегію досягнення результатів.
 • Завжди навчаємось. Стабільно відвідуємо різні конференції, семінари, вебінари, щоб пропонувати своїм клієнтам тільки нові способи просування сайтів.

Все це робить співпрацю з нами ефективною та комфортною. Якщо ви хочете замовити послуги з просування сайтів у Дніпрі, вам достатньо зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Готові надати консультацію з усіх питань.

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55