• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
  • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Послуги

Наші послуги - Веб студія Newsite

Newsite – ефективне рішення для занурення бізнесу у «глибини» веб-сфери. Щоб бути найкращими, потрібно випереджати своїх конкурентів на кілька кроків уперед не лише у реальному, а й у віртуальному світі.

Як це зробити? Потрібно звернутися до мене, і я створю вам «супер» сайт, який стане ефективним інструментом, здатним продавати і залучати нових клієнтів.

Як працює Newsite?

Розробка сайтів – це технічно непростий, але творчий процес, що вимагає професіоналізму та оригінальності, а також дотримання деяких моментів:

  1. Аналіз конкурентоспроможності – найважливіший пункт розробки будь-якого сайту, оскільки дозволяє визначитися зі стратегією його розкрутки у майбутньому;
  2. Концепція створення – зробити просто звичайний “непоганий” сайт, це піти в “мінус”, тому важливо розробити прибутковий та багатофункціональний інструмент. А для цього потрібно підготувати правильну стратегію, спираючись на свої знання та досвід, а також з огляду на побажання клієнта.

Перед розробкою сайту я детально вивчаю ринок, аналізую потенціал конкурентів, проводячи оцінку економічної ефективності.

Що пропонує Newsite?

Вже 15 років я успішно займаюсь реалізацією проектів будь-якої складності. Гарантією мого професіоналізму є безліч відгуків задоволених замовників, які продовжують співпрацю, замовляючи просування ресурсів, виробництво Веб-майданчиків та сайтів.

Прямо зараз ви можете замовити:

– Сайт візитка
– Сайт корпоративний
– Landing Page
– Інтернет магазин

– Seo-просування
– Внутрішня оптимізація
– Аудит сайту
– Копірайтінг

– Комплексний інтернет-маркетинг
– Контекстна реклама
– SMM-просування в соц.мережах

– Підтримка телефоном
– Підтримка у Viber та Telegram
– Виправлення помилок
– Відновлення після збою

– Редизайн сайтів
– Виправлення помилок
– Додавання блоків та модулів
– Переклад сайту

– Написання текстів
– Оновлення контенту та фото
– Усунення несправностей
– Зміна структури

Newsite – запорука досягнення максимального результату, яким замовник залишиться задоволений, творчого та унікального підходу до роботи, застосування найкращих сучасних Веб-технологій. Мене не лякають труднощі, тому я готовий реалізувати абсолютно будь-яку, навіть найбожевільнішу вашу ідею!

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55