Веб студія Newsite

Технічна підтримка сайтів
Швидка форма зв'язку
Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

  Зворотний зв'язок

   Создание и продвижение сайтов
   Телефон

   097-744-15-57

   Підтримка сайтів від студії Newsite

   Якщо вам набридло, що сайт не приносить максимального прибутку і не стоїть нарівні з успішними ресурсами в пошуковому ТОПі, працює з постійними «струсами» та перебоями. Тоді настав час звернутися до відповідальних та професійних фахівців Newsite!

    

   Тут ви зможете замовити технічну підтримку сайту, яка буде виконана на найвищому рівні професіоналізму.

   На ваших плечах залишиться організація та розвиток власного бізнесу, а ми візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з вашим сайтом.

   Які послуги ми надаємо

   Технічну підтримку

   Системні адміністратори цілодобово відстежують роботу сайту.

   Оновлення ОС

   Виконується у разі появи нового релізу оперативної системи, що підходить для вашого сервера.

   Оновлення ядра

   Воно є найважливішим елементом операційної системи, тому над його перекомпіляцією чи відновленням має працювати виключно висококваліфікований спеціаліст.

   Оновлення програмного забезпечення

   Дозволяє усунути критичні помилки у ПЗ. Уточнимо, що тільки ви можете ухвалити рішення про необхідність встановлення оновлень, що підвищують функціональність.

   Цілодобовий контроль роботи сайту

   Фахівці моніторять сервер 24/7, тому своєчасно сповіщають про його зупинку або будь-які збої в роботі.

   Резервне копіювання

   Виконується двічі на тиждень на окремий бекап-сервер, що має великий дисковий простір.

   Замовивши у нас супровід сайтів, ціна якого доступна і невисока, ви зможете надати запит (кількість не обмежена) на перезапуск сервера в будь-який момент.

    

   Гарантуємо вам, що все програмне забезпечення та «залізо» сервера береться під контроль та відповідальність досвідчених майстрів.

   Що включено до повного комплексу послуг?

   Не кожен може впоратися з адмініструванням SPS або виділеного сервера, оскільки це завдання не кожному під силу. Звичайно, можна найняти в штат високооплачуваного та висококваліфікованого системного адміністратора, але це додаткові щомісячні витрати.

    

   Що тоді робити? Відповідь однозначна – звернутися до послуг Newsite!

    

   З нашого боку буде забезпечена кваліфікована та оперативна підтримка сайту, вартість на місяць, при цьому за наші послуги буде набагато нижчою, ніж зарплата штатного співробітника. Із чим пов’язана така економія? З тим, що ви отримуватимете допомогу лише за необхідності, не переплачуючи «простої».

   Потрібна підтримка сайту?
   ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

    Навіщо потрібна комплексна підтримка сайту

    Насамперед, для швидкого усунення несправностей і забезпечення стабільної працездатності ресурсу. Ми готові надати грамотну підтримку сайту, завдяки чому ваші партнери та клієнти зможуть відвідувати ваш ресурс у будь-який час із максимальним комфортом.

     

    Навіть якщо виникнуть екстрені ситуації, вам не доведеться шукати фахівців для їх усунення, адже ми самі все вирішимо оперативно та якісно.

     

    Технічна підтримка інтернет-магазину, ціна якої вказана у прайс-листі, є одним із головних факторів його ефективного та плідного розвитку. Вона забезпечить безпечну та безперебійну функціональність сайту.

    Співпрацюючи з нами, ви в будь-який момент зможете отримувати необхідну консультацію та допомогу щодо веб-проекту. Ви знайдете чудову можливість замовити послуги, що стосуються різних оновлень та безперебійної працездатності ресурсу.

     

    Пам’ятайте, що правильно створений сайт є лише невеликою частиною міцного та надійного розвитку бізнесу. Але його фортеця – професійна технічна підтримка.