Веб студія Newsite

Оптимізація сайтів
Швидка форма зв'язку
Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

  Зворотний зв'язок

   Создание и продвижение сайтов
   Телефон

   097-744-15-57

   Внутрішня оптимізація сайтів

   Пошукова оптимізація (SEO оптимізація) сайту – це комплекс внутрішніх робіт із приведення параметрів сайту до вимог пошукової системи Google.

    

   Правильна SEO-оптимізація інтернет-магазину, сайту-візитки або будь-якого іншого сайту забезпечує стрімке зростання кількості відвідувачів, отже, підвищується прибуток власника сайту.

   Швидка форма зв'язку
   Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

    Зворотний зв'язок

     Пошукова SEO оптимізація сайту – найважливіша дія для забезпечення Вашому проекту високих показників у пошукових системах. Правильна оптимізація прискорює індексування та значно підвищує шанси у видачі сторінок сайту за ключовими запитами.

      

     Замовити оптимізацію сайту з урахуванням усіх вимог та гарантією результату ви можете у веб-студії Newsite. Ми проведемо ефективну оптимізацію – кожна дія відповідає поточним алгоритмам пошукових систем. Вам достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

     З чого полягає оптимізація сайту

     Підбір ключових слів сторінок сайту є найважливішим етапом. Всі користувачі інтернету не обходяться без пошукових систем, в яких вводять запит за потрібними ключовими словами, максимально пов'язаними з тематикою інформації, що цікавить. Пошуковик за цими словами і пропонує список сайтів, які відповідають запиту користувача.

     Ще одним із найважливіших факторів при просуванні сайту є правильне наповнення сторінок. Хочемо відзначити основне правило цього етапу – це унікальність текстів .

     Для успішного просування сайту в пошукових системах необхідно мати релевантний контент та оптимальну щільність ключових слів. Пошуковик за цими словами і пропонує список сайтів, які відповідають запиту користувача.

     Початкова оптимізація починається саме з цього етапу. Правильний підбір ключових слів супроводжує підняття сайту у рейтингу.

     ЧПУ - це правильні URL-адреси сторінок, які Ви можете бачити в пошуковому рядку браузера, переходячи на ту чи іншу сторінку сайту. Правильне налаштування ЧПУ дає можливість посиланню виглядати таким чином www.newsite.dp.ua/sajt-vizitka. Без цього налаштування посилання виглядає приблизно так www.newsite.dp.ua/?p=269. Такі посилання не люблять роботи пошукових систем.

     Файл robots.txt надає важливу інформацію для пошукових роботів, що сканують простори інтернету.

     Перед тим як пройтися сторінками вашого сайту, пошукові роботи перевіряють цей файл. Це дозволить їм з більшою ефективністю сканувати сайт, тому що ви допомагаєте роботам відразу розпочинати індексацію дійсно важливої інформації на вашому сайті (це за умови, що ви правильно налаштували robots.txt).

     Теги title, description та keywords є коротким описом сайту для пошукових машин. Потрібно правильно наповнити їх, щоб короткий опис та ключові слова найточніше відповідали тематиці сайту.

     Після того, як роботи з внутрішньої оптимізації виконані, потрібно розпочинати зовнішню оптимізацію. Непогані результати в просуванні дають посилання на сторінки вашого сайту, а також згадку про вашу сторінку на інших ресурсах, форумах, блогах, соціальних мережах.

     Карта сайту, завдяки якій пошуковий робот отримує інформацію про кожну сторінку, що знаходиться на сайті. Кожна позиція повинна мати тег значущості та частоту, з якою оновлюється сторінка.

     Створити картку сайту можна ручним способом, автоматично через CMS та за допомогою онлайн-сервісів. У файл Sitemap можна додавати додаткову інформацію про кожну сторінку.

     Адаптивна версія сайту – важливий фактор ранжування у пошукових системах. Оцінюється не лише її наявність, але також зручність та коректність роботи на різних пристроях.

     Сайт повинен автоматично адаптуватися до пристрою, з якого заходить користувач – смартфон, планшет або комп'ютер. Завантажується той самий HTML код сайту, але відображається по-різному на різних пристроях. Зображення та текст мають масштабуватися під будь-який тип екрану.

     Пошуковим системам важливо, щоб на сайті був не лише якісний контент, а й швидко завантажувався. Залежить він від багатьох факторів: географічне розміщення хостингу, коректність налаштування сервера, правильність оптимізації CMS, чистота коду сайту і т.д.

     При високій швидкості завантаження сайту сторінки краще індексуються і у користувача залишаються позитивні враження.

     Мається на увазі зв'язування сторінок сайту за допомогою посилань. Наявність маси посилань буде формувати позитивне ставлення пошукових систем до сайту. Внутрішня та зовнішня перелінковка є вкрай важливими для ефективного SEO просування сайту під Google та інші пошукові системи.

     Внутрішня оптимізація сайту вимагає розміщення текстів обов'язкового дотримання ієрархії в заголовках – h1, потім h2, потім h3 тощо. Правильне оформлення заголовків дає змогу покращити релевантність сайту, підвищуючи його у пошуковому ранжируванні. Саме вони дозволяють роботу від Google зрозуміти, наскільки сайт чи сторінка відповідає запитам користувачів.

     Важливо побудувати логічну взаємодію між усіма сторінками, розділами та окремими елементами на сайті. Це підвищить його функціональність та легкість сприйняття для користувача. Пріоритетним є стандартне та звичне, а не креативне та хитромудре.

     Правильна структура сайту не лише оптимізує сайт під пошукові системи, а й полегшує взаємодію для користувачів.

     Внутрішня оптимізація сайту ціна

     До 30 сторінок

     від 3000 грн

     Швидка форма зв'язку
     Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

      Зворотний зв'язок

       Понад 30 сторінок
       від 5500 грн
       Швидка форма зв'язку
       Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

        Зворотний зв'язок

         На практиці цифри можуть відрізнятися, тому що враховуються поточний стан сторінок та обсяги робіт щодо їх покращення. Остаточна сума озвучується не раніше, ніж буде проведено комплексний аудит.

         SEO-оптимізація сайту від студії Newsite

         Наші фахівці зможуть провести оптимізацію сайту, підвищивши довіру пошукових систем та користувачів. Усі роботи проводяться виключно професіоналами, які мають достатньо знань та досвіду для якісного виконання робіт.

          

         Ми продовжуємо навчатися, щоб завжди «тримати руку на пульсі» і використовувати лише найефективніші способи оптимізації. Індивідуальний підхід гарантує, що ціна на SEO-оптимізацію сайту приємно здивує. Для постійних клієнтів – знижки. Завжди готові проконсультувати з питань, що цікавлять, просто зателефонуйте або заповніть заявку на сайті.

         Якщо Вас зацікавили наші послуги, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

         Залишити заявку