Веб студія Newsite

Обслуговування сайтів
Швидка форма зв'язку
Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

  Зворотний зв'язок

   Создание и продвижение сайтов
   Телефон

   097-744-15-57

   Обслуговування сайтів від студії Newsite

   Навіть, якщо ви створили найкласніший і найкрутіший сайт зі зручним і красивим інтерфейсом, зрозумілою структурою тощо, вам не обійтися без якісної технічної підтримки.

    

   Тому розслаблятися не варто, оскільки будь-який сайт для продуктивної роботи потребує своєчасної руки спеціаліста. Ви можете прямо зараз замовити створення та супровід сайту за найвигіднішою для вас вартістю Newsite.

   Швидка форма зв'язку
   Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

    Що буде, якщо вчасно не забезпечувати технічну підтримку?

    Ви зіткнетеся мінімум з кількома проблемами:

    • починають з'являтися баги та технічні помилки, з якими користувачі не миряться і швидко перейдуть до ваших конкурентів;
    • виникають постійні проблеми з хостингом, що призводить до простою сайту;
    • із затримкою оновлюються дані про продукцію та послуги;
    • ваш сайт знаходиться в «тіні» на тлі конкурентів, які створюють нові банери та сторінки, тим самим збираючи базу клієнтів.

    Щоб вирішити ці проблеми, необхідно негайно замовити обслуговування сайту, щоб ваш бізнес розвивався, процвітав та долав дику конкуренцію.

    Обслуговування сайту: основні напрямки

    Тепер давайте розберемося, що включає кожен вид підтримки.

    Технічна

    Забезпечується контроль стабільності роботи веб-ресурсу, перевірка надійності захисту від всіляких вірусних атак і зломів, тестування на виявлення інших технічних неполадок. При виявленні будь-яких проблем вони усуваються, встановлюється необхідний захист.

     

    За потреби та за вашим бажанням додаються нові сторінки, модулі або розділи. Технічне обслуговування сайту, ціна якого є цілком доступною для кожного замовника, дозволяє вчасно впроваджувати необхідні коригування у разі змін алгоритмів пошукових систем.

    Маркетингова

    Полягає у просуванні веб-ресурсу на топові позиції. Щоб отримати 100% результат, необхідно звертатися до професійного програміста, який з огляду на особливості вашого сайту підбере найефективніші способи маркетингової підтримки.

    Інформаційна

    У цьому випадку оновлюються не лише фотографії, а й текстова частина (статті, новини, описи). Для чого це потрібно? Щоб залучити ще більше нових клієнтів та утримати старих замовників, ну і, звичайно ж, зберегти становище сайту в ТОПі пошукових запитів. У результаті ви збільшуєте власний прибуток.

     

    Ми готові розробити та розмістити на ресурсі всю потрібну інформацію, наповнити нові розділи якісним грамотним контентом, додати або оптимізувати необхідні зображення та банери, оновити чи створити товарні картки. Наша студія пропонує конкурентоспроможну вартість обслуговування сайту та високий рівень професіоналізму.

    Де замовити супровід сайту?

    Звичайно в Newsite! Ми готові розробити готовий сайт або створити новий. Також забезпечимо повний супровід інтернет-ресурсу за невисокою вартістю, яка швидко окупиться. Пам’ятайте, що ваші фінансові вкладення у створення та супровід сайту стануть стартом для прибуткового та стабільного бізнесу на просторах Інтернету.

     

    Ознайомитись з нашими роботами ви можете у портфоліо. Ми, не роздумуючи, візьмемося за проект будь-якої складності, виконавши його в суворо обумовлені терміни, професійно, відповідально та якісно. Отримати додаткову консультацію можна за номером, вказаним на сайті.