• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
  • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Інтернет магазин

Розробка інтернет-магазину

Інтернет магазин – це доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень торговий майданчик, який приймає замовлення та оплату за товари без участі продавця через інтернет.

Ми пропонуємо створення інтернет-магазину під ключ за заданою групою товару, в заданому регіоні, пропонуємо ефективне просування інтернет-магазину в пошукових системах, а при необхідності може проводитись наповнення та обслуговування Вашого торгового майданчика.

Створення інтернет-магазину під ключ від Newsite

Інтернет-магазин – це не просто сайт для ознайомлення з товаром, а інструмент продажу. Саме правильно розроблений інтернет-магазин може стати ефективним основним чи додатковим джерелом продажу товарів будь-якого призначення. Особливо актуально замовити інтернет-магазин, враховуючи темпи зростання інтернет-комерції – на 15% щорічно.

Студія Newsite пропонує послуги з розробки інтернет-магазинів різного масштабу та функціоналу. Досвід та прагнення досягти ідеалу дозволяє в кожному окремому випадку розробляти максимально ефективний інтернет-магазин.

Основна мета інтернет-магазину – продавати товари. Важливо те, що віртуальні вітрини доступні покупцям 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Необхідна лише мінімальна участь консультанта.

Грамотна розробка інтернет-магазину “під ключ” дозволяє значно збільшити обсяги продажу. Цьому сприяє зручність процесу покупки, а також доступність. Потрібно розуміти, що якщо вас немає онлайн, значить вас скоро не буде у продажах.

Обсяг продажів збільшується не лише за рахунок постійної доступності, а й завдяки розширенню ринку – онлайн-магазин доступний не лише у Дніпрі, а й по всій території України та навіть світу. Все залежить від масштабів та цілей бізнесу.

Етапи створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину «під ключ» – комплекс заходів, при реалізації яких необхідний не лише професіоналізм, а й гарна комунікація між замовником та нашими фахівцями.

Складається створення торгового майданчика з кількох етапів:

01.

Формування технічного завдання.

Разом із замовником визначаються основні цілі та завдання магазину, а також його ключові вимоги. На цьому етапі проводиться оцінка конкурентів із визначенням їх сильних та слабких сторін.

02.

Проектування.

Розробляється структура та дизайн інтернет-магазину, що потребує ретельного підходу для досягнення простоти та ефективності.

03.

Розробка функціоналу.

Створюється оптимальний функціонал, щоб клієнтам було зручно купувати, порівнювати товари або проводити інші маніпуляції.

04.

Тестування.

Кожен елемент інтернет-магазину перевіряється на коректність роботи та відповідність вимог пошукових систем.

Після закінчення робіт, ви отримуєте повністю робочий інтернет-магазин, який працюватиме стабільно та ефективно. Завжди готові надати консультацію, а також надаємо послуги з технічного обслуговування інтернет-магазину.

Вартість розробки інтернет-магазину

Ціна створення інтернет-магазину варіюється в широкому ціновому діапазоні, т.к. залежить від низки факторів: обраний функціонал, дизайн, інтеграція тощо.

Наприклад, якщо необхідно підключення платіжних систем, то ціна буде вищою – встановлюється захищена та якісна система.

Також інтернет-магазин на готовому шаблоні коштуватиме дешевше, ніж інтернет-магазин з індивідуальним дизайном.

Щоб дізнатися про конкретну вартість створення інтернет-магазину, потрібно звернутися до наших консультантів. У кожному окремому випадку прагнемо досягати оптимальних умов співробітництва.

3 основних принципи наших інтернет-магазинів

При створенні інтернет-магазину студія Newsite дотримується 3 основних принципів:

Простота.

Всі блоки мають лаконічне розташування, тому у покупця не буде проблем із розумінням принципу здійснення покупки. Застосовується інтуїтивно зрозумілий дизайн без зайвих елементів.

Комфорт.

Мається на увазі зручна презентація товару – все розміщується презентабельно та компактно з докладним описом кожної позиції. Це спрощує процес вибору відповідної позиції.

Швидкість.

Мається на увазі швидкість проведення операцій – процес здійснення покупки повинен відбуватися в 3 кліки. При цьому кожна сторінка та функція має відкриватися швидко, без затримок.

Якщо ви шукаєте саме такий інтернет-магазин, тоді вам потрібно залишити заявку або зателефонувати до нас. Фахівці Newsite проконсультують з усіх питань і підберуть оптимальне рішення індивідуально для вас.

Інтернет-магазин включає:

Дизайн

– Розробка дизайну
– Категорії
– Статті
– Картки товару
– Мегаменю
– Банери

Модулі

– Новинки
– Популярні товари
– Хіт продажу
– Схожі товари
– Модуль оплати
– Модуль доставки

Функціонал

– Кошик
– Форма замовлення
– Адмін. панель
– Фільтр товару
– Особистий кабінет
– Відгуки

Оптимізація

– Швидкість
– Адаптивна версія
– SSL сертифікат
– Правильні ЧПУ
– Usability
– Sitemap, Robots.txt

Якщо наша пакетна пропозиція видасться Вам недостатньою і Ви хочете розширити функціонал майбутнього сайту – ми готові піти Вам на зустріч.

Наші роботи

Вартість

  • Вартість розробки «Інтернет-магазину» – від 15 000 грн.
  • Ціни додаткових опцій можна дізнатися, перейшовши на сторінку Ціни.

Терміни виконання

  • Зазвичай виготовлення онлайн-магазину займає близько 21 дня.
  • При замовленні додаткових опцій термін виконання замовлення може бути збільшений.

Інформація та матеріали, що вимагатимуться від Вас:

  • Опис діяльності підприємства;
  • Прайс-листи, схеми, таблиці, графіки;
  • Текстові та фото матеріали, які потрібно розмістити на сайті;
  • Опис товарів/послуг;
  • Контактні дані: адреса, телефони, електронна пошта, ін.

Якщо Вас зацікавили наші послуги, сподобалися наші роботи або просто потрібен сучасний та якісний сайт, зв’яжіться з нами.

Часті питання

Ціна розробки інтернет-магазину залежить від складності проекту, його функціоналу та додаткових робіт. Таких як: наповнення, впровадження нестандартних рішень, встановлення додаткових модулів.

В середньому ціна стандартного інтернет-магазину 500 $. Для замовлення або консультації телефонуйте: 099-660-99-55

У середньому технологія займає від 21 дня. Якщо в проекті будуть особливі умови для дизайну або функціоналу, то знадобиться більше часу.

Веб-студія Newsite розробляє інтернет-магазини під ключ. Ви отримаєте повністю робочий онлайн майданчик для продажу товарів. Сайт буде адаптований до всіх пристроїв та відповідатиме всім вимогам пошукових систем та браузерів.

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55