Веб студія Newsite

Розробка інтернет-магазинів
Швидка форма зв'язку
Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

  Зворотний зв'язок

   Создание и продвижение сайтов
   Телефон

   097-744-15-57

   Розробка інтернет-магазину у Дніпрі

   Інтернет магазин – це доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень торговий майданчик, який приймає замовлення та оплату за товари без участі продавця через інтернет.

    

   Ми пропонуємо створення інтернет-магазину під ключ за заданою групою товару, в заданому регіоні, пропонуємо ефективне просування інтернет-магазину в пошукових системах, а при необхідності може проводитись наповнення та обслуговування Вашого торгового майданчика.

   Етапи створення інтернет-магазину

   Розробка інтернет-магазину «під ключ» – комплекс заходів, при реалізації яких необхідний не лише професіоналізм, а й гарна комунікація між замовником та нашими фахівцями.

    

   Складається створення торгового майданчика з кількох етапів:

   • 01

    Формування технічного завдання

    Разом із замовником визначаються основні цілі та завдання магазину, а також його ключові вимоги. На цьому етапі проводиться оцінка конкурентів із визначенням їх сильних та слабких сторін.
   • 02

    Проектування

    Розробляється структура та дизайн інтернет-магазину, що потребує ретельного підходу для досягнення простоти та ефективності.
   • 03

    Розробка функціоналу

    Створюється оптимальний функціонал, щоб клієнтам було зручно купувати, порівнювати товари або проводити інші маніпуляції.
   • 04

    Тестування

    Кожен елемент інтернет-магазину перевіряється на коректність роботи та відповідність вимог пошукових систем.

   Замовити інтернет-магазин

    Після закінчення робіт, ви отримуєте повністю робочий інтернет-магазин, який працюватиме стабільно та ефективно. Завжди готові надати консультацію, а також надаємо послуги з технічного обслуговування інтернет-магазину.

    Інтернет-магазин включає в себе:

    Дизайн

    — Розробка дизайну
    — Категорії
    — Статті
    — Картки товару
    — Мегаменю
    — Банери

    Модулі

    — Новинки
    — Популярні товари
    — Хіт продажів
    — Схожі товари
    — Модуль оплати
    — Модуль доставки

    Функціонал

    — Кошик
    — Форма замовлення
    — Адмін. панель
    — Фільтр товару
    — Особистий кабінет
    — Відгуки

    Оптимізація

    — Швидкість
    — Адаптивна версія
    — SSL сертифікат
    — Правильні ЧПУ
    — Usability
    — Sitemap, Robots.txt

    Потрібен інтернет-магазин?

    Заповніть бриф на створення інтернет-магазину та надішліть нам. Ми з Вами зв’яжемося найближчим часом та обговоримо деталі проекту, вартість та терміни.

    Створення інтернет-магазину під ключ від Newsite

    Інтернет-магазин – це не просто сайт для ознайомлення з товаром, а інструмент продажу. Саме правильно розроблений інтернет-магазин може стати ефективним основним чи додатковим джерелом продажу товарів будь-якого призначення.

    Особливо актуально замовити розробку інтернет-магазину, враховуючи темпи зростання інтернет-комерції – на 15% щорічно.

    Студія Newsite пропонує послуги з розробки та розкрутки інтернет-магазинів різного масштабу та функціоналу. Досвід та прагнення досягти ідеалу дозволяє в кожному окремому випадку розробляти максимально ефективний інтернет-магазин.

     

    Основна мета інтернет-магазину – продавати товари. Важливо те, що віртуальні вітрини доступні покупцям 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Необхідна лише мінімальна участь консультанта.

    Три основні принципи наших інтернет-магазинів

    Простота

    Всі блоки мають лаконічне розташування, тому покупець не матиме проблем з розумінням принципу здійснення покупки. Використовується інтуїтивно зрозумілий дизайн без зайвих елементів.

    Комфорт

    Мається на увазі зручна презентація товару – все розміщується презентабельно та компактно з докладним описом кожної позиції. Це спрощує процес вибору відповідної позиції.

    Швидкість

    Мається на увазі швидкість проведення операцій – процес здійснення покупки повинен відбуватися в 3 кліки. При цьому кожна сторінка та функція має відкриватися швидко, без затримок.

    Якщо ви шукаєте саме такий інтернет-магазин, тоді вам потрібно залишити заявку або зателефонувати до нас. Фахівці Newsite проконсультують з усіх питань і підберуть оптимальне рішення індивідуально для вас.

     

    Грамотна розробка інтернет-магазину “під ключ” дозволяє значно збільшити обсяги продажу. Цьому сприяє зручність процесу покупки, а також доступність. Потрібно розуміти, що якщо вас немає онлайн, значить вас скоро не буде у продажах.

     

    Обсяг продажів збільшується не лише за рахунок постійної доступності, а й завдяки розширенню ринку – онлайн-магазин доступний не лише у Дніпрі, а й по всій території України та навіть світу. Все залежить від масштабів та цілей бізнесу.

    Інформація та матеріали, які вимагатимуть від вас:
    • Опис діяльності підприємства;
    • Текстові та фото матеріали, які потрібно розмістити на сайті;
    • Опис товарів/послуг;
    • Контактні дані: адреса, телефони, електронна пошта, ін.
    • Логотип, варіанти кольорів, в яких буде зроблено сайт.

    Ціна

    • Вартість створення стандартного інтернет магазину складає – від 15000 грн.
    • Вартість додаткових опцій можна дізнатися, перейшовши на сторінку Ціни.

    від 15000 грн.

    Термін виконання робіт
    • Як правило, розробка стандартного інтернет магазину займає близько 21 дня.
    • При замовленні додаткових опцій термін виконання замовлення може бути збільшений.
    від 21 дня

    Вартість розробки інтернет-магазину

    Ціна створення інтернет-магазину варіюється в широкому ціновому діапазоні, т.к. залежить від низки чинників: обраний функціонал, дизайн, інтеграція тощо.

     

    Наприклад, якщо необхідно підключення платіжних систем, то ціна буде вищою – встановлюється захищена та якісна система.

     

    Також інтернет-магазин на готовому шаблоні коштуватиме дешевше, ніж інтернет-магазин з індивідуальним дизайном.

    Щоб дізнатися про точну вартість створення інтернет-магазину, зв’яжіться з нами зручним способом. У кожному окремому випадку прагнемо досягати оптимальних умов співробітництва.

    Швидка форма зв'язку
    Ми зателефонуємо якнайшвидше, щоб обговорити всі деталі Вашого проекту.

     Зворотний зв'язок

      Часті питання

      Ціна розробки інтернет-магазину залежить від складності проекту, його функціоналу та додаткових робіт. Таких як: наповнення, впровадження нестандартних рішень, встановлення додаткових модулів.

      В середньому ціна стандартного інтернет-магазину від 15000 грн. Для замовлення або консультації телефонуйте: 097-744-15-57

      У середньому розробка займає від 21 дня. Якщо в проекті будуть особливі умови для дизайну або функціоналу, то знадобиться більше часу.

      Веб-студія Newsite розробляє інтернет-магазини під ключ. Ви отримаєте повністю робочий онлайн майданчик для продажу товарів. Сайт буде адаптований до всіх пристроїв та відповідатиме всім вимогам пошукових систем та браузерів.