• Україна: м.Дніпро ┃ м.Павлоград
  • Пн - Нед 09.00 - 18.00
Ціни

Ціни на послуги веб-студії Newsite

Перш ніж замовити створення сайту, його просування та наповнення, клієнтів web-студії Newsite цікавить цілком природне питання: скільки коштуватимуть послуги?

Важливо розуміти, що ціна послуги залежить від цілого ряду факторів і розраховується в індивідуальному порядку. Нижче ми надали приблизні розцінки та фактори, що впливають на вартість послуг.

Вартість створення сайтів у 2022 році

Ціна на розробку сайтів в основному залежить від того, яке рішення необхідне індивідуально – готовий варіант з доопрацюванням під ваші цілі або розробка індивідуального сайту з повним циклом робіт. Якщо цікавить створення сайтів недорого, тоді підходить шаблонний сайт, який по функціоналу та ефективності не поступатиметься сайту з індивідуальним дизайном.

Якщо бюджет дозволяє, і ви хочете по-справжньому щось унікальне та оригінальне, тоді потрібна індивідуальна розробка. У кожному випадку розрахуємо індивідуальну вартість майбутнього сайту, який беремо на розробку.

Вартість просування сайтів

Просування сайтів включає цілий комплекс робіт: аудит, оптимізацію, сео просування, збір семантики, створення контенту та консультації. На цьому базується вартість просування сайту. Ціна розкручування сайту буде вигідніше, якщо замовляти всі послуги в одному місці «під ключ».

Також вартість просування залежатиме від тематики, конкуренції та інших супутніх факторів. Важливо запам’ятати одне правило: що більше ви вкладаєте у просування сайту, то кращий результат. Звичайно, якщо ви звертаєтеся до професіоналів.

Вартість реклами в Інтернеті

Реклама в інтернеті – двигун продажу. Вартість реклами в інтернеті залежить від різних факторів: інструмент, площадка для розміщення оголошень, рівень конкуренції сайту, специфіка товару, кількість послуг і товарів, регіони розміщення, обрана стратегія та інші фактори.

Якщо роботу проводять фахівці, то з часом вартість реклами в інтернеті знижується, т.к. оптимізується рекламна кампанія.

Ціна наповнення і доробки сайту

Без контенту сайт буде не цікавим нікому, крім вас. Вартість заповнення сайту контентом залежить не тільки від обсягу, але також від професіоналізму виконавця, тип контенту і т.д. З огляду на санкції пошукових систем за неякісний контент краще заплатити дорожче, щоб потім не виходити з-під фільтрів Google.

Також виконуємо доопрацювання сайтів: відновлення, інтеграцію нового дизайну, розширення можливостей, модернізацію та інші роботи, які не були виконані до кінця на вашому сайті.

Ціна на популярні домени від Newsite

Вартість доменного імені просто необмежена – від 270 гривень до нескінченності. Вартість залежить від низки факторів: зона розміщення, курс валют (для зарубіжних доменних зон), краса імені, наявність санкцій пошукових систем, дата реєстрації, спрямованість тощо.

Але пам’ятайте, що домен сайту це ваше ім’я в інтернеті, тому на ньому не рекомендується економити.

Прайс-лист на послуги хостингу від Newsite

Стандартно ціна на послуги хостингу залежить від того, які розміри видатків несе компанія, що забезпечує безперебійну роботу сайту. Але лише дорогі хостинги здатні забезпечити стабільну роботу сайту без різних збоїв. А це лише позитивно позначиться на репутації.

Серед факторів, що впливає на вартість хостингу, можна відзначити: обсяг трафіку, дозволена кількість сайтів, обсяг простору на диску, якість ПЗ.

Що ви отримуєте за цю вартість у веб-студії Newsite?

Вибираючи послуги студії Newsite, ви отримуєте команду професіоналів – програмістів, SEO-фахівців, копірайтерів, менеджерів з проектів, web-дизайнерів, креативних менеджерів, які разом працюватимуть над вашим проектом. Комплексна робота та суворий орієнтир на результат сприяє тому, що в кожному окремому випадку вдається досягати позитивного результату. Разом ми можемо пройти повний цикл, починаючи етапом розробки сайту та стрімкого розвитку проекту.

Ми прагнемо запропонувати клієнту максимально вигідні ціни на послуги з просування сайтів, створення сайту та інші послуги. Прозоре ціноутворення сприяє тому, що ви знатимете за що платите, а також стабільно надаємо звітність з етапами виконання проекту. Повне занурення у бізнес гарантує, що ви платите гроші за реальний результат – жодних порожніх обіцянок.

Переваги співпраці з нами

Ми завжди залишаємось з клієнтом повністю чесними, навіть якщо це не завжди вигідно для нас. Ми не пропонуватимемо SEO-просування, якщо реально бачитимемо, що сайт неможливо «підняти».

У кожному конкретному випадку ми пропонуємо послуги, які дозволять максимально ефективно вирішити поставлене завдання з ідеальним співвідношенням ціна/ефективність.

При створенні сайту, його просуванні або інших роботах, застосовуємо лише найкращі техніки та інструменти, чому сприяє постійне вдосконалення навичок.

У кожному окремому випадку поринаємо в бізнес, розробляючи найефективнішу стратегію просування. Для нас немає шаблонних рішень.

За жодних обставин не змінюємо своїх принципів, щоб клієнти завжди могли нам довіряти.

Озвучуємо терміни виконання послуг ті, в яких ми впевнені. Терміни обов’язково обговорюємо до початку виконання робіт по кожному проекту.

Незважаючи на такий підхід у роботі, ми прагнемо зробити все можливе, щоб ціни на послуги залишалися у доступному діапазоні. Для постійних клієнтів та при об’ємних замовленнях пропонуємо знижки, що робить співпрацю з нами максимально вигідною.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, бажаєте дізнатися більш точну ціну на послуги або скористатися нашими послугами, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті!

У вас є питання? Зателефонуйте нам!

+38(099) 660-99-55