Веб студія Newsite

Вартість послуг "Newsite"
Создание и продвижение сайтов
Телефон

097-744-15-57

Ціни на послуги веб-студії Newsite

Перш ніж замовити створення сайту, його просування та наповнення, клієнтів web-студії Newsite цікавить цілком природне питання: скільки коштуватимуть послуги?

 

Важливо розуміти, що ціна послуги залежить від цілого ряду факторів і розраховується в індивідуальному порядку. Нижче ми надали приблизні розцінки та фактори, що впливають на вартість послуг.

Вартість створення сайту у 2023 році

Сайт-візитка від 7000 грн
Landing Page від 8000 грн
Сайт корпоративний від 10000 грн
Інтернет-магазин від 15000 грн

Ціна на розробку сайтів в основному залежить від того, яке рішення необхідно індивідуально вам – готовий варіант з доопрацюванням під ваші цілі або розробка індивідуального сайту з повним циклом робіт. Якщо цікавить створення сайтів недорого, тоді підходить шаблонний сайт, який по функціоналу та ефективності не поступатиметься сайту з індивідуальним дизайном.

 

Якщо бюджет дозволяє, і ви хочете по-справжньому щось унікальне та оригінальне, тоді потрібна індивідуальна розробка. У кожному випадку розрахуємо індивідуальну вартість майбутнього сайту, який беремо на розробку.

Вартість просування сайтів

Просування сайту у ТОП 10 Регіон від 5000 грн/міс
Просування сайту у ТОП 10 Україна від 7000 грн/міс
Аудит сайту від 4000 грн
Внутрішня SEO оптимізація від 3000 грн
Збір семантики від 2500 грн
Аналіз маси посилань від 1000 грн
Крауд Маркетинг від 70 грн/посилання
Лінкбілдинг від 300 грн/посилання

Просування сайтів включає в себе цілий комплекс робіт: аудит, оптимізацію, сео просування, збір семантики, створення контенту та консультації. На цьому базується вартість просування сайту. Ціна розкрутки сайту буде вигідніша, якщо замовляти всі послуги в одному місці «під ключ».

 

Також вартість просування залежатиме від тематики, конкуренції та інших супутніх факторів. Важливо запам’ятати одне правило: чим більше ви вкладаєте у просування сайту, то буде кращий результат. Звичайно, якщо ви звертаєтеся до професіоналів.

Вартість реклами в Інтернеті

Контекстна реклама від 3000 грн/міс
Товарна реклама Google Shopping від 6000 грн/міс
Реклама в Інстаграм від 3000 грн/міс
Реклама в Фейсбук від 3000 грн/міс
Банерна реклама від 5000 грн/міс
Реклама в Youtube від 5000 грн/міс

Реклама в інтернеті – двигун продажів. Вартість реклами в інтернеті залежить від різних факторів: інструмент, майданчик для розміщення оголошень, рівень конкуренції сайту, специфіка товару, кількість послуг і товарів, регіони розміщення, обрана стратегія та інші фактори.

Якщо роботу проводять фахівці, то згодом вартість реклами в інтернеті знижується, т.к. оптимізується рекламна кампанія.

Ціна наповнення та доопрацювань сайту

Написання статті, копірайтинг від 100 грн/1000 симв.
Наповнення сайту текстом від 25 грн/1000 симв.
Наповнення зображеннями, таблицями від 25 грн/шт
Наповнення товарами від 30 грн/шт
Обслуговування сайту від 1500 грн/міс
Додавання мови на сайт 1500 грн/шт

Без контенту сайт не буде цікавий нікому, крім вас. Вартість заповнення сайту контентом залежить не тільки від обсягу, але також від професіоналізму виконавця, тип контенту і т.д.

 

З огляду на санкції пошукових систем за неякісний контент краще заплатити дорожче, щоб потім не виходити з-під фільтрів Google.

 

Також виконуємо доопрацювання сайтів: відновлення, інтеграцію нового дизайну, розширення можливостей, модернізацію та інші роботи, які не були виконані до кінця на вашому сайті.

Ціна на популярні домени від Newsite

.ua 1550 грн./рік
.com.ua 340 грн./рік
.in.ua 300 грн./рік
.net.ua 270 грн./рік
.org.ua 280 грн./рік
.dp.ua 360 грн./рік
.com 460 грн./рік
.net 480 грн./рік
.org 480 грн./рік

Вартість доменного імені просто необмежена – від 270 гривень і до безкінечності.

 

Вартість залежить від низки факторів: зона розміщення, курс валют (для зарубіжних доменних зон), краса імені, наявність санкцій пошукових систем, дата реєстрації, спрямованість тощо. Але пам’ятайте, що домен сайту це ваше ім’я в інтернеті, тому на ньому не рекомендується економити.

Прайс-лист на послуги хостингу від Newsite

Базовий 10 Gb 1350 грн./рік
Оптимальний 20 Gb 2350 грн./рік
Преміум 30 Gb 4200 грн./рік

Стандартно ціна на послуги хостингу залежить від того, які розміри видатків несе компанія, яка забезпечує безперебійну роботу сайту. Але лише дорогі хостинги здатні забезпечити стабільну роботу сайту без різних збоїв. А це лише позитивно позначиться на репутації.

 

Серед факторів, що впливає на вартість хостингу, можна відзначити: обсяг трафіку, що надається, дозволена кількість сайтів, обсяг простору на диску, якість ПЗ.

Що ви отримуєте за цю вартість

Вибираючи послуги студії Newsite, ви отримуєте команду професіоналів – програмістів, SEO-фахівців, копірайтерів, менеджерів із проектів, web-дизайнерів, креативних менеджерів, які разом працюватимуть над вашим проектом.

 

Комплексна робота та суворий орієнтир на результат сприяє тому, що в кожному окремому випадку вдається досягати позитивного результату. Разом ми можемо пройти повний цикл, починаючи з етапу розробки сайту та стрімкого розвитку проекту.

 

Ми прагнемо запропонувати клієнту максимально вигідні ціни на послуги з просування сайтів, створення сайту та інші послуги. Прозоре ціноутворення сприяє тому, що ви знатимете за що платите, а також стабільно надаємо звітність з етапами виконання проекту. Повне занурення у бізнес гарантує, що ви платите гроші за реальний результат – жодних порожніх обіцянок.

Переваги співпраці з нами

Чесність

Ми завжди залишаємось з клієнтом повністю чесними, навіть якщо це не завжди вигідно для нас. Ми не пропонуватимемо SEO-просування, якщо реально бачитимемо, що сайт неможливо «підняти».

Ідеальні рішення

У кожному конкретному випадку ми пропонуємо послуги, які дозволять максимально ефективно вирішити поставлене завдання з ідеальним співвідношенням ціна/ефективність.

Розвиваємось

При створенні сайту, його просуванні чи інших роботах, застосовуємо лише найкращі техніки та інструменти, чому сприяє постійне вдосконалення навичок.

Індивідуальний підхід

У кожному окремому випадку поринаємо у бізнес, розробляючи найбільш ефективну стратегію просування. Для нас немає шаблонних рішень.

Не відступаємо від принципів

За жодних обставин не змінюємо своїх принципів, щоб клієнти завжди могли нам довіряти.

Пунктуальність

Озвучуємо терміни виконання послуг ті, у яких ми впевнені. Терміни обов'язково обговорюємо до початку виконання робіт по кожному проекту.

Зважаючи на такий підхід у роботі, ми прагнемо зробити все можливе, щоб ціни на послуги залишалися в доступному діапазоні. Для постійних клієнтів та при об’ємних замовленнях пропонуємо знижки, що робить співпрацю з нами максимально вигідною.

 

Якщо у вас залишилися додаткові питання, бажаєте дізнатися більш точну ціну на послуги, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті!